contact-us צור קשר

סריקה תלת מימדית

הטכנולוגיה של AMP מספקת פתרונות סריקה מגוונים, איכותיים ומדויקים, למגוון רחב של מידות ופריטים, החל מפסלי נוי, פורטרטים, חלקי מכונות, יציקות, מיצגים ארכאולוגיים, תכשיטים ועד למוצרים מיקרוסקופיים וזעירים לתעשיות הרפואה והייטק.

הסורקים של AMP הם המדויקים ביותר, המהירים ביותר ובעלי הרזולוציה הגבוהה ביותר מתוך הסורקים הקיימים בענף.

בתום הסריקה, אנו משווים בין האובייקט המקורי לאובייקט הסרוק מבחינת צבע, חתכים ומידות, על מנת לייצר מודל מלוטש ומהוקצע הזהה ככל הניתן למקור.

אצלנו, ניתן לסרוק כל משטח: מבריק, מתכתי וללא פיזור אבקתי.

​סריקה תלת מימדית מדויקת

לפני שמייצרים דגמים מוחשיים יש לוודא שכל הנתונים שלהם עברו בצורה המדויקת ביותר. מכיוון שכולם עובדים היום דיגיטלית, סריקה תלת מימדית היא הדרך הטובה ביותר להבטיח זאת. חברת AMP מציעה לכם את הסורקים המתקדמים ביותר שאתם יכולים למצוא בתחום שלכם, ובכך מבטיחה לכם העברה נאמנה למקור אחד לאחד כדי לייצר כל דגם שתצטרכו. את הדגמים מציעים לכם באותו מקום ולאחר שעברו סרקה לשביעות רצונכם המלאה.

למה לבחור סריקה תלת מימדית דווקא אצלנו?

 • הדפסות העתיד וסריקות שנלוות אליהן הן תחום שהולך ומשתכלל בכל יום. כבר בימינו ישנם סורקים ומדפסות שעובדים ברזולוציה מדהימה שמפתיעה את כל מי שמתנסה בהם לראשונה. החברה מקפידה להמשיך להתעדכן מדי יום כדי שלא יקרה מצב שבו הסורק יפעל פחות ממצוין.
 • הטכנולוגיה מגוונת ולוקחת בחשבון את כל המידות והפרמטרים כמו צבע, מידות, עומק וחתכים, ובכך מצליחה לכסות את כל המגוון הגדול של פריטים שתצטרכו לסרוק לקראת הדפסה או ייצור. הנתונים שיתקבלו הם המקיפים ביותר כדי למנוע כל טעות או פגם בהדפסה עצמה. זוהי טכנולוגיית העתיד שמיושמת כבר כאן ועכשיו.
 • היצע גדול של תחומים ושל פריטים מכל סוג שיכולים לכסות כל חברה שעוסקת בתחום שבו נזקקים להדפסת דגמים – משוכללים ופשוטים כאחד. הסריקה מתבצעת לחלקי מכונות תעשייתיים, חפצי נוי וחן, תכשיטים ותעשיות כימיות ורפואיות. כמובן שגם תחום ההייטק מוצא את מקומו המכובד.
 • סריקה שמתעצבת במדויק ובמהירות מבלי להתפשר על האיכויות והמידות, עוברת השוואות בינה לבין המוצר הנסרק כדי להגיע למודל הכי מלוטש ומדויק. כמו כן, תוכלו לקבל את המוצר בכל צורות הגימור האפשריות.
 • שימוש בכל החומרים שבהם נעשה שימוש במשק, מפלסטיק ופולימרים ועד גבס וכדומה. כך, אפשר לתת מענה לכל ענף.

סריקה והדפסה בחברת AMP

סריקה תלת מימדית חייבת להיות מדויקת בכל שלב. לכן, חברת AMP עמלה כל הזמן על שכלולים נוספים של הטכנולוגיות שהיא משתמשת בהן. כל אלה עומדים לרשותכם בכל פעם שאתם מתכוונים להדפיס מוצר שלכם כדי לבדוק אותו על כל היבטיו. הייצור האיכותי מדפיס לכם מוצר מושלם לשביעות רצונכם.

 

שירותי סריקה תלת מימד

סריקה תלת מימדית היא אחת הטכנולוגיות הפופולריות ביותר בימינו. יותר ויותר עסקים ברחבי העולם משתמשים בסורקים התלת מימדיים על מנת ליצור מודלים שימושיים. סריקת תלת מימד היא טכניקה המשמשת ללכידת צורת אובייקט באמצעות סורק תלת מימדי. הסורק אוסף מידע על האובייקטים המבוקשים, כמו הצורה, המבנה, המידות והצבע שלהם. לאחר הסריקה, המידע מתורגם לקובץ ממוחשב המכונה ״ענן נקודות״. זקוקים לסריקה תלת מימדית? הכירו את AMP, החברה המתמחה בסריקה והדפסה תלת מימדית ברזולוציות גבוהות שעוד לא הכרתם.

היתרונות בסריקה תלת מימד

 • יעילות ופרודוקטיביות – סריקה תלת ממדית מצמצמת באופן משמעותי את עלויות עבודת המדידה, התכנון והתיעוד. היא גם מעודדת משתמשים שאינם מומחים לשפר את יעילותם וזרימת העבודה, וכך מצמצמים זמן באתר ומשפרים את תהליכי התכנון, הבנייה והתחזוקה.
 • שיפור הדיוק – החידושים הטכנולוגיים המהירים העניקו דיוק מהירות טובים יותר בחומרה קטנה יותר, בשילוב עם תוכנות אוטומטיות – מה שנותן למשתמשים את הגישה, הנתונים והפרטים להם הם זקוקים כדי להבטיח שהפרויקט ירוץ בצורה חלקה.
 • תהליך אוטומטי – התוכנות החדשניות הופכות הרבה מן הפונקציות המסובכות של הסריקה לאוטומטיות. רגיסטרציה אוטומטית של סריקות והפעלה בכפתור אחד מאפשרים למשתמשים שאינם מומחים לעבור הכשרה תוך מספר דקות.
 • שיתוף פעולה ואינטראקציה – המהירות והקישוריות שמציעים סורקי התלת ממד משפרים את האינטראקציה ושיתוף הפעולה. עם תצוגה כמעט מידית של הסריקות הניתנת לשליחה מהאתר למשרד, לכידת מציאות תלת ממדית משפרת את זרימת העבודה ומחברת בין פונקציות עבודה שונות.
 • אימות מפורט – בזכות הנתונים הנרכשים בסריקה התלת ממדית, משתמשים יכולים למדוד ולבדוק מיקומים מבלי לשוב לאתר, כאשר הסריקה לוכדת פרטים שאולי היו מתפספסים באתר. תוצאות באיכות גבוהה מאפשרות למשתמשים להתעמק בפרויקט, לבחון ולהשוות כל נקודה.
 • פשוט לשימוש – סריקה תלת ממדית כבר אינה תהליך השמור למומחים בלבד. בקרים אינטואיטיביים, תוכנה אוטומטית וכן ירידה משמעותית בעלות הופכים את הסורקים התלת ממדיים לנגישים במיוחד – המאפשרים לכל סוגי הארגונים לעבור מהאתר למודלים דיגיטליים במהירות וביעילות.

איך סריקה תלת ממדית עובדת?

ישנו מגוון רחב של סורקים המשתמשים בטכנולוגיות שונות על מנת לאגור ולעבד מידע תלת ממדי. לכל טכנולוגיה היתרונות והחסרונות שלה. ככלל, הסורקים משתמשים בטכנולוגיות שונות על מנת למפות נקודות במרחב. נסביר את אופן פעולתם של מרבית הסורקים בעזרת דימוי קצר – דמיינו שהסורק נמצא במרחק מסוים מהאובייקט הנסרק, הסורק שולח "שליח" הרץ אל נקודה מסוימת על האובייקט הנסרק, השליח מודד את המרחק אותו הוא רץ, חוזר אל הסורק ומדווח כי הנקודה אליה הוא הגיע על האובייקט הסרוק, נמצאת במרחק X מהסורק עצמו. בנוסף היות והאובייקט הנסרק הוא תלת מימדי, הנקודה יכולה להיות נמוכה או גבוהה מהסורק, או ימנית ושמאלית, לכן השליח מדווח שלוש מידות אל הסורק – גובה הנקודה, צידוד הנקודה ומרחקה. שלושת המידות האלה הן נתוני ה-X-Y-Z  של הנקודה במערכת צירים תלת ממדית.

AMP מומחים בתחום סריקה תלת מימד

מאחר וסריקה תלת מימדית היא ההתמחות שלנו, אנו נשמח לייעץ לכם בעת רכישת סורק תלת מימד. צוות המומחים שלנו יעניק לכם את כל המידע על סורקי התלת מימד הקיימים אצלנו שיתאימו בדיוק לשימושים ולצרכים שלכם. הסורקים אותם משווקת חברת AMP הינם איכותיים, מהירים ובעלי איכות סריקה גבוהה. הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היום במספר הטלפון  02-5805800  ואנו נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בכל שאלה.

מעוניינים בהדפסת תלת מימד

אתם בידיים טובות, השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  שלחו ווצאפ!
  💬 צריך עזרה?
  Scan the code
  שלום
  כאן AMP הדפסות תלת מימד ואבות טיפוס!
  איך אפשר לעזור?
  דילוג לתוכן