contact-us צור קשר

מודלים למדפסת תלת מימד

כשאתם מחפשים שירותים לייצור מודלים למדפסת תלת מימד, כל הניסיון והידע הנדרשים שנצברו על ידי מומחי החברה AMP יעמדו לרשותכם. לפני שמדפיסים כל דגם תמיד רצוי להתייעץ על כל שלב בתהליך של העבודה על הדגמים שלכם. הסיבה היא שחברת AMP מחזיקה טכנולוגיות משוכללות מאוד לסריקה והדפסת מודלים, ויש לתכנן אותם יחד כדי לראות כיצד העתיד כבר כאן. כל רעיון שיש לכם לכל צורך תעשייתי יכול להפוך למודל מדויק.

מה חשוב לדעת על מודלים למדפסת תלת מימד?

 • המודלים הם חלק בלתי נפרד מהתכנון והפיתוח של מוצרים שאתם עובדים עליהם. כדי לייצר אותם יש לצבור כמה שיותר נתונים כדי שההדפסה תהיה ברזולוציה הכי גבוהה ואיכותית שיש. היום כבר אי אפשר להסתפק במודלים שאינם פחות ממצוינים משום שהדור הנוכחי של מדפסות כבר אינו מגושם ופרימיטיבי כשהיה.
 • כדי ליהנות מהשכלולים המתקדמים ביותר קבלו את שירותי הסריקה לקראת הדפסת המודלים, שהם באיכות הכי גבוהה. המודלים עצמם יכולים לשמש אתכם גם לתהליכי ניסוי ותיקונים בתהליך הייצור וגם לצורכי פרזנטציה למשקיעים ולשותפים עסקיים. מכיוון שכך, הם חייבים להיות באיכות גבוהה מהחומרים שאתם צריכים.
 • הדפסות תלת מימד עובדות כיום עם כל ענפי התעשייה, מאלקטרוניקה והייטק ועד חברות פרמצבטיות והנדסה. זה אומר שנצבר ידע עצום בנוגע לתהליכי ייצור והדפסה של כל מה שאתם יכולים לחשוב עליו ולכן גם מהנדסים ומעצבים תעשייתיים נעזרים בשמחה במודלים כאלה.
 • כל דגם מתקבל לאחר עבודה מדוקדקת עליו והזנת כל הנתונים הנדרשים. עם זאת, יש מקום לליטוש, תיקונים וכוונונים נוספים לאחר ההדפסה הראשונה. כל הדפסה היא תהליך עבודה שמייצר את המוצרים האיכותיים ביותר לכם.

הדפסות מודלים

חברת AMP שמחה להציע לכם את המדפסות המשוכללות שלה משום שהיא עוסקת כבר שנים רק בהתמקצעות עד כדי הצטיינות בתחום זה. מודלים למדפסת תלת מימד חיוניים להמשך תהליכי הפיתוח והמחקר ויכולים לשמש אתכם בכל שלב של העבודה שלכם עליהם. החומרים שמהם הם מיוצרים יכולים לנוע מגבס ועד פולימרים מורכבים, כל חומר וההתאמה האופטימלית שלו למודל. לכם לא נותר אלא לתכנן את ההדפסה והייצור עם מומחי החברה.

​לקבלת ייעוץ אישי ותלת מימדי עבור הדגם העתידי שלכם, התקשרו אלינו עוד היום: 02-5805800

פסלון אישי בתלת מימד

יש רגעים שבהם המתנה המושלמת היא דווקא מה שלא חשבתם עליו מעולם: יצירת פסלון אישי בתלת מימד אצל המומחים הגדולים ביותר בתחום זה בישראל. ביצירת פסלון אישי באמצעות תלת מימד, הכוונה היא לשימוש במצלמת 360 מעלות – כאשר לאחר הצילום מתחילים לעבוד על התוצר תוך שימוש במגוון מערכות ותוכנות מיוחדות. מעוניינים גם אתם בפסלון אישי שישמש מעין גרסה מוקטנת שלכם? חברת AMP פיתחה שיטות שונות לייצור פסלונים וחפצי נוי לכל מטרה, גם אישית וגם מסחרית, והיא מציעה לכם שירותים אלה בליווי צמוד שלהם.

מה צריך לדעת על הדפסת פסלון אישי בתלת מימד?

 • מאז שהומצאה לראשונה, פותחו כמה שיטות ומדפסות תלת מימד לטובת כמה ענפים שהזדקקו לכך. גם חפצי הנוי והחפצים האישיים נחשבים לתחום מבוקש שיש לו תפוצה גדולה ויעידו על כך המדפסות התלת מימיות הביתיות שנמכרות לרבים. עם זאת, הדפסה מקצועית אצל מומחים נראית אחרת לגמרי והיא רב גונית הרבה יותר – הן ביכולות התכנון וההדמיה שלה והן ביישום האיכותי שלה.
 • יש חומרים רבים שמהם אפשר לייצר הדפסות תלת מימד ולחפצי נוי אישיים, ולהם מתאימה בדרך כלל הדפסת גבס בצבעים, או אפילו בצבע אחד. היא יכולה להיות הפסלון החד-פעמי שמעולם לא יצרו אף פסלון כמוהו והיא יכולה להיות שכפול מדויק של יצירת אמנות שאהבתם מאוד. מעבר לכך, יצירת הפסלון האישי בתלת מימד יכולה לשמש גם מעין גרסה קטנה שלכם – אם תחפצו בכך. בכל מקרה, היא תהיה מדויקת ואיכותית בגלל הליכי ייצור מתקדמים ותכנון מדויק ב-CAD שיפיק לכם את הפסלון שרציתם.
 • הדפסת פסלונים אישיים היא חסכונית ויעילה, זולה ועמידה מאוד לאורך זמן ולכן היא עדיפה על הרבה הליכי ייצור אחרים.

הדפסות מדויקות בלבד

כשאתם מחפשים את החברה שמתאימה לכם לייצור פסלון אישי בתלת מימד שקלו את חברת AMP מהוותיקות והמתמחות ביותר בתחום זה. הידע שנצבר על ידי אנשיה מבטיח לכם את ההדפסות המגוונות והאיכותיות ביותר שתוכלו למצוא בתחום זה. המדפסות משוכללות ומתאימות לענפים רבים שמחפשים מי שידפיס להם דגמים שונים במגוון גדול של חומרים. כל פסלון שיידרש לכם יזכה למענה המקצועי המדויק ביותר.

​לקבלת ייעוץ אישי ותלת מימדי עבור הדגם העתידי שלכם, התקשרו אלינו עוד היום: 02-5805800

​הדפסת מודל תלת מימד

בהליכים שונים של מחקר ופיתוח חייבים להוציא מכוח אל הפועל את הדגמים המשורטטים על השולחן. אם פעם היה צורך בתהליך מסורבל של ייצור, כיום הדפסת מודל תלת מימד פותרת את כל ההתלבטויות של מי שצריך מוצר כאן ועכשיו. העלויות הזולות והמגוון העצום של חומרים הופך כל הדפסה לחלום שהתגשם בקלות. חברת AMP מציעה לכם את כל הטכנולוגיות הכי משוכללות כדי לייצר לכם מוצרים באיכות מעולה ומחומרים עמידים וטובים.

מדוע הדפסת מודל תלת מימד יכולה לסייע לעסק שלכם?

 • אם יש לכם רעיון מצוין למוצרים ואתם עדיין לא הצלחתם לגבש את המוצר הסופי, בוודאי תעריכו את השלבים שבהם אתם מקבלים את המוצר מודפס במחירים נוחים – עד שתוכלו לתקן בו כל מה שצריך. הדגמים האלה יכולים לסייע לכם לפתח אותו עוד יותר ולהעניק לכם השראה כיצד לשפר אותו או לייצר מוצר טוב יותר. הדפסות הן הדרך הטובה והחסכונית ביותר לעזור לכם בתהליך אורך ומייגע זה.
 • כשיש לכם מוצר מנצח שאתו אתם רוצים לצאת לשוק ואתם לא מוכנים לייצר אותו בייצור המוני, מדפסות הן הדרך הטובה ביותר לייסד לכם עסק מכירות מיוחדות משלכם. תוכלו לקבל הזמנות מיוחדות ולגוון את ליין המוצרים שלכם לפי ייעוץ מיוחד של מומחי החברה, ולפתח את המוצרים שלכם לכל כיוון.
 • ממציאים, יזמים, מעצבים וארכיטקטים שנזקקים לדגמים שונים כדי להראות ללקוחות בשלבי הפיתוח, יוכלו להציג להם מודלים בכל שלב שייראו ממש כמו המוצר הסופי לפי דרישתם. זוהי הדרך הטובה ביותר לשתף את הלקוחות בהליכי הייצור מההתחלה.
 • משקיעים ישמחו לראות מוצר ממשי לפני שהם מתחייבים להשקעה במיזם שלכם, וזוהי הדרך להוכיח לכם שאינכם בועה אלא סטרט אפ של ממש.

​הדפסות מתקדמות ואיכותיות

הדפסות הן כבר חלק יומי של כל ייצור ופיתוח, כך שחברות יכולות ליהנות משירותי המדפסות הטובים של חבר AMP. הדפסת מודל תלת מימד איכותית של מוצרים שיכולים להחזיק מעמד שנים היא הדרך הטובה ביותר לייצר מוצרים כיום. החומרים המגוונים והאפשרות להדפיס בצבעים שונים הופכת דרך זו לטובה ביותר מכל האפשרויות שהטכנולוגיה מציעה לנו היום.

מעוניינים בהדפסת תלת מימד

אתם בידיים טובות, השאירו פרטים ונחזור בהקדם