contact-us צור קשר

הדפסה 3D

רק מי שמודע להתפתחויות העצומות בטכנולוגיה של הדפסה 3d מבין כמה אפשרי להשיג הכול היום בקלות. מדובר ביזמים ובממציאים, חברות ואנשים יצירתיים, שהחליטו לפתח מוצרים וליצור את העתיד, והם זקוקים להמחשה של הרעיונות שלהם. זה מה שעושה למענם חברת AMP, שמייצרת דגמי תלת ממד במדפסות המיוחדות והמשוכללות שלה. אין טכנולוגיה חדשה שיצאה ולא תמצאו אצלה, וזה מה שמבטיח ייצור דגמים עדכני ומדויק.

למה נועדה הדפסה 3D?

 • לא משנה מאיזה חומרים אתם יוצרים את המוצרים שלכם, בשלב כלשהו של הפיתוח תצטרכו להפוך אותם למציאות. מהתרשימים והתכניות לדגם מוחשי ותלת ממדי שיכול לעבור את הניסויים הנדרשים לצורך תיקון בעיות ושיפורים. רק מי שיכול ליצור דגם מסוים בצורה מדויקת יכול להעריך את ההתקדמות המדעית והטכנולוגית העצומה שמציעות היום מדפסות תלת מימד תעשייתיות. זאת ההתמחות המיוחדת של החברה, בייצור אב טיפוס בכל שלב.
 • כל חברת סטרט אפ וכל חברה שמפתחת מוצרים זקוקה להשקעות ולתזרים מזומנים. בכל שלב שבו אתם נדרשים להראות את המוצרים שלכם בפועל ולהמחיש עד כמה התקדמתם ובאיזה שלב אתם נמצאים, המדפסות של החברה יוצרות לכם את הדגמים המדויקים. את ההדפסות תוכלו להראות ולהפעיל כך שמשקיעים יוכלו להתרשם, וזאת תהיה ההוכחה הטובה ביותר שאתם אכן עובדים על מוצרים אמתיים מבלי שתצטרכו לפתוח קו ייצור שלם לשם כך.
 • במקום להשקיע את הכסף שנועד למחקר ופיתוח בבית מלאכה או מפעל שיוקם רק לצורך בניית המוצרים הראשונים, למה לא להדפיס אותם עד שתגיעו לפיתוח המוצר הסופי? רק אז תוכלו להשקיע במפעל שייצר אותם בצורה המונית, ובכך תנהלו טוב יותר את ההשקעות שלכם.
 • צוות המומחים שמדפיס הדפסות כאלה יכול לתרום לכם גם מהידע שלהם תוך כדי העבודה על הדגם שלכם. זה יכול לסייע לכם בהכוונה ובתכנון של מסלול ייצור מותאם למוצר שלכם.

הדפסה 3D מדויקת

מוצר של העידן המודרני חייב להיות מדויק וזה בדיוק מה שהדפסה 3d תיתן לכם במדפסות המקצועיות של חברת AMP. שנות הניסיון של עובדי החברה מבטיחות עבודה נכונה עם כל סוגי החומרים בהדפסות לכל מטרה.

הדפסה 3d

הדפסת 3D בטכנולוגיה מתקדמת ומשוכללת

הדפסה 3d או בשמה השני "הדפסות בתלת מימד" לא רק מציגות מהפכה בתהליך ההדפסה, אלא גם בעולם הייצור התעשייתי כולו. בתחילה, מדפסות אלה שימשו רק כאב טיפוס עבור אובייקטים תלת מימדיים, אבל טכנולוגיית ההדפסה בתלת מימד מתפתחת ומשתפרת עם כל יום שעובר. הכירו את חברת AMP  החברה שתבצע עבורך הדפסה תלת מימדית באופן האיכותי ביותר.

הדפסת 3d – כיצד פועלות מדפסות תלת מימד והיכן ניתן להדפיס?

מדפסות אלה יוצרות אובייקטים תלת מימדיים מקבצים דיגיטליים על ידי הדפסת שכבה על שכבה, כאשר כל שכבה היא חתך רוחב אופקי מדויק, דק, עד לסיום התהליך. תהליך ההדפסה ממזג את השכבות בצורה חלקה, וזו ההצלחה הגדולה של הדפסה בתלת מימד.

מונח נוסף המשמש להדפסה בתלת מימד הוא "ייצור תוספים", משום שהאובייקטים התלת מימדיים נוצרים על ידי הוספת חומר רק כאשר יש צורך בהם בהתאם לתלת מימד, במקום להוריד או לחתוך. זה אומר שאין עודף – דבר לא מתבזבז. סוגי המדפסות שונים זה מזה בעיקר בגלל האופן שבו הם מורכבים כדי ליצור את האובייקט הרצוי.

מרכזי הדפסה בתלת מימד נפתחים בכל רחבי העולם. הם יכולים להדפיס ולספק מודלים בתלת מימד ללקוחות שלהם במחירים סבירים המשתנים בהתאם לגודל של המוצר והחומר שבו הוא מודפס. כל מה שנדרש הוא להעלות קובץ סקיצה של האובייקט הרצוי. יש גם את האפשרות של מכירת עיצובים שלך בתלת מימד באמצעות מרכזים אלה, וכך להרוויח כסף.

פיתוח תוכנה, אתרים מיוחדים ומשלוח של מודלים בתלת מימד נמצאים גם הם עדיין בחיתוליהם. טכנולוגיה חדשה זו היא בהחלט משהו שיחקרו ביסודיות ויפתחו אותו רבות בשנים הקרובות.

היכן תוכלו להדפיס באופן המקצועי ביותר?

אצלנו בחברת AMP מדפיסים במגוון חומרים פלסטיים, פולימורים ומתכות (נוזל / אבקה / חוט) מותאמים לתעשייה ויודעים להתאים את החומר הנכון לצרכים של כל פרויקט. בנוסף, במפעל ישנן מכונות לעיבוד משלים על מנת להבטיח ללקוח שירות מכליל החל מיצור ועד מוצר מוגמר תוך הקפדה חמורה. בעזרת שירותי עיבוד משלים וצביעה, פרפקציוניזם, ירידה לפרטים, מהירות ביצוע, עמידה בזמנים ובקרת איכות קפדנית – נבטיח שירות ברמה הכי גבוהה! זקוקים להדפסה תלת מימדית? AMP תשמח להעניק לכם את שירותיה המקצועיים ולהדפיס את המודל בצורה הטובה ביותר והמדויקת ביותר.

מעוניינים בהדפסת תלת מימד

אתם בידיים טובות, השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  שלחו ווצאפ!
  💬 צריך עזרה?
  Scan the code
  שלום
  כאן AMP הדפסות תלת מימד ואבות טיפוס!
  איך אפשר לעזור?
  דילוג לתוכן